ДБР викрило схему з військовими на СТО
Фото: ДБР
Працівники Державного бюро розслідувань за сприяння керівництва ЗСУ повідомили про підозру двом посадовцям військової частини з Хмельниччини, які відправляли військовослужбовців працювати на приватну станцію технічного обслуговування. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
Слідчі встановили щонайменше чотирьох військових, яких замість виконання службових обов’язків направляли на роботу в Київську область. За даними ДБР, вони залишалися у штаті частини та отримували грошове забезпечення, частиною якого ділилися з керівництвом.
За інформацією слідства, посадовці підшуковували військовослужбовців, які не хотіли проходити службу, але прагнули формально залишатися у підрозділі. Їх відправляли працювати на приватну СТО, де вони ремонтували автомобілі та фактично працювали в інтересах знайомого одного з фігурантів.
За оперативними даними, сума збитків державі у вигляді безпідставних виплат може перевищувати 1 мільйон гривень, оскільки схема діяла понад рік. Наразі ДБР вивчає службову документацію військової частини, щоб встановити точний розмір шкоди та можливих інших учасників схеми.
За інкриміновані дії посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Україна вимагає суворо покарати поляків, які здійснили напад на українців у Познані»
Происшествия «Спротив триває: 1392-га доба протистояння України збройної агресії Росії»
Общество «250 років тому народилася видатна письменниця Джейн Остін, яка насміхалася над мізогінністю цього світу»
Происшествия «Ситуація на кордоні Чернігівської області перебуває під контролем ЗСУ»
Происшествия «Спротив триває: 1393-тя доба протистояння України збройної агресії Росії»
Общество «Світлина української сім’ї з Полтавщини увійшла до добірки найкращих фото року від National Geographic»