21:54 / 10.12.2025 Происшествия

Смертельне ДТП сталося з військовою вантажівкою

У селі Сокиричі Луцького району військова вантажівка в’їхала в бетонний паркан, загинув 56-річний водій Нацгвардії, пасажир отримав травми, зараз з’ясовують обставини, повідомили у ДБР.

лизько 9:00 військова вантажівка, що рухалася у напрямку Ківерців, виїхала на ліве узбіччя та зіткнулася з бетонним парканом приватного будинку. На місці події загинув 56-річний водій, ще один військовослужбовець отримав травму ноги.

За фактом аварії відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 415 ККУ — порушення правил водіння бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Працівники ДБР проводять необхідні слідчі дії, зокрема огляд місця ДТП, опитування свідків та вилучення доказів. Процесуальне керівництво здійснює Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Підготувала: Ніна Петрович