Колишній поліціянт вивозив ухилянтів під виглядом спецпризначенців
На Буковині перед судом постане колишній інспектор поліції Київської області, який перевозив військовозобов’язаних чоловіків до прикордоння під виглядом спецпризначенців.
Про це повідомили в Офісі генерального прокурора
У серпні цього року експравоохоронець перевіз п’ятьох чоловіків до прикордонного району Чернівецької області, звідки вони планували незаконно виїхати з України.
Щоб уникнути викриття на блокпостах, він намагався видати пасажирів за співробітників спецпідрозділу — підготував формений одяг, використав службовий транспорт і рухався з увімкненими проблисковими маячками, створюючи видимість службового відрядження.
На під’їзді до блокпоста в селі Атаки автомобіль зупинили поліціянти та прикордонники. За даними слідства, за організацію переправлення кожен із чоловіків заплатив від 3 тисяч доларів США до 6 тисяч євро.
Прокурори Чернівецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України — сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон. Колишньому правоохоронцю загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
Раніше, у червні, правоохоронці викрили велику злочинну мережу, яка займалася продажем ухилянтам підроблених документів і фейкових копій офіційних застосунків Дія та Резерв+.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Внезапная смерть Линдси Грэма лишила Украину важного канала связи с Трампом, – Bloomberg»
Мир «Він був справжнім трудівником: Трамп розповів про останню розмову з Гремом»
Происшествия «Украинские дроны атаковали Москву и нефтебазу в Ставропольском крае»
Мир «Париж та Лондон збільшать персонал на прикордонних пунктах через нові правила ЄС»
Общество «Експерти радять відключати техніку від мережі під час грози»
Мир «Європейська безпека: Італія закликала до створення «континентального» оборонного альянсу за участю України»