Рашисти створюють ілюзію масового патріотизму в школах на ТОТ
Москва направила до всіх окупаційних «освітніх відомств» розпорядження прискорити встановлення так званих «парт героїв» у школах на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомили у Центрі національного спротиву.
У Центрі зазначили, що цей проєкт реалізується під контролем партії «Єдіная Росія» в межах програм «Історична пам’ять» та «Нова школа».
Найбільше таких «патріотичних меблів» встановлено в окупованому Криму — тепер їх ставлять не лише у школах, а й у дитячих садках, де дітям розповідають про «подвиги» російських військових, ліквідованих в Україні.
За даними ЦНС, окупаційні «міністерства освіти» наказ виконують показово — у багатьох школах «парти героїв» замінюють звичайні столи, аби створити ілюзію «масового патріотизму». Учителів зобов’язують проводити «уроки мужності» біля фото ліквідованих окупантів. Що цікаво, навіть самі педагоги називають ці «парти» меблями для пропаганди.
У ЦНС наголошують, що «Парта героя» стала символом деградації освіти під окупацією — коли замість історії нав’язують міф, замість навчання — пропаганду, а прикладом для дітей роблять убитого загарбника.
Раніше у Центрі національного спротиву повідомили, що російська влада запроваджує систему «заохочень» для шкіл, коледжів та університетів, які підтримують окупаційну армію. Такі навчальні заклади фактично перетворюються на осередки пропаганди та підготовки майбутніх мобілізованих.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Україна закликає ЮНЕСКО відреагувати на удар по Львову»
Общество «Тип соцмереж і час онлайн суттєво впливають на добробут користувачів»
Мир «У США може пройти зустріч Трампа та Лукашенка, умови розглядаються»
Происшествия «Українку в Німеччині звинувачують в отруєнні талієм співмешканця»
Происшествия «Обвинувачений у вбивстві Парубія заявив, що його обікрали»
Происшествия «Спротив триває: 1491-ша доба протистояння України збройній агресії Росії»