Із сотні запущених по Україні дронів чотири влучили у різні локації
У ніч на 26 жовтня рашитсти здійснили атаку на Україну за допомогою понад сотні дронів, більшість із яких — близько шістдесяти — були ударні "шахеди", повідомляють Повітряні сили ЗСУ.
Атака відбивалася силами авіації, зенітно-ракетних підрозділів, систем радіоелектронної боротьби та безпілотних комплексів, а також мобільних вогневих груп.
Станом на 9:00 ранку відомо, що протиповітряна оборона України збила або подавила 90 російських БПЛА типів Shahed, "Гербера" та інших моделей на півночі, півдні та сході країни.
Ще п’ять ворожих дронів влучили у чотири різні локації, а на п’яти інших упали збиті БПЛА або їхні уламки. Повітряна атака триває: у повітряному просторі залишаються кілька ворожих безпілотників.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «На країни Євросоюзу суне аномальна спека»
Мир «Трамп оцінив шанси миру з Іраном і нового удару»
Мир «Прем’єр Вірменії подякував Туреччині та Грузії за конструктивну співпрацю у запуску залізничного сполучення»
Происшествия «Правоохоронці Польщі розшукують трьох чоловіків, які напали на українця»
Киев «Від атаки на столицю постраждали німецькі журналісти»
Происшествия «Россия атаковала Павлоград: дроны попали по многоэтажке, бушует пожар»