Ворог розширює свій контроль у Куп'янську
У Куп’янську на Харківщині російські окупанти накопичили значну кількість військових, у результаті чого їм вдається розширювати контроль у центральній частині міста, повідомили аналітики проєкту DeepState.
Вони наголосили, що ситуація в населеному пункті залишається критичною, адже за останні 4 тижні ворог зумів накопичити достатньо піхотинців. Зараз росіяни намагаються просуватися у напрямку південної частини Куп’янська.
Аналітики зазначили, що кінцева мета окупантів — просочитися до переправи у Куп’янську-Вузловому.
Велика кількість українських пілотів, що працюють в Куп’янську, знижує наступальний потенціал росіян. Наразі в центрі міста проводяться стабілізаційні роботи, мета яких — не дати противнику накопичитися і рухатися далі.
“Найближчі тижні стануть вирішальними для долі Куп’янська. Або Сили Оборони України знайдуть резерви для стабілізаційних дій, або, на жаль, ворог накопичить критичну масу своєї піхоти”, – зауважили в DeepState.
Водночас попри бої, які точаться в місті, ситуація на східному березі річки Оскіл є відносно стабільною.
“Ворог наступає по залізниці біля Степової Новоселівки, але навряд зможе у найближчій перспективі досягти серйозних успіхів. Звісно, за умови що Куп’янськ вдасться утримати”, – резюмували аналітики.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Згадки польського дипломата про вбивства поляками українців викликала скандал у Польщі»
Политика «Страх говорити про непопулярні рішення блокує реалістичну мобілізаційну політику, - думка»
Мир «Глава МЗС Польщі не виключає провокацій Кремля найближчими місяцями»
Происшествия «Після ударів ЗСУ Путін пригрозив Україні масштабнішою відповіддю»
Происшествия «Начальник юридичного департаменту ДП «Ліси України» з Луцька Наталія Молочко отримала хабаря від директора ТОВ «РедМет» Олега Богельського»
Происшествия «Російські окупанти тримають техніку та боєприпаси на території ЗАЕС»