Кілька важливих об'єктів окупантів було уражено в Криму
У ніч на 17 жовтня українські військові завдали ударів по військових цілях та об’єктах паливно-енергетичної інфраструктури ворога на території тимчасово окупованого Криму, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у telegram-каналі.
"Так, у ніч на 17 жовтня підрозділи Сил оборони атакували нафтобазу в селищі Гвардійське. На підприємстві спалахнула пожежа. Зафіксовано влучання в резервуар РВС-2000", - йдеться у повідомленні.
Також було завдано удару по комбінату "Гвардійський" росрезерву - федеральній державній установі, розташованій у селі Кар’єрне Сакського району.
З-поміж інших цілей було уражено склад пально-мастильних матеріалів російських військ у Джанкої та радіолокаційну станцію "Небо-У" в Євпаторії. Зазначається, що наразі результати місій уточнюються.
"Реалізація асиметричних заходів для послаблення наступального і воєнно-економічного потенціалу країни-агресора триватиме, доки Кремль не припинить збройну агресію проти України", - додали у Генштабі.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Кандидатку с криминальным прошлым хотят назначить судьей на Закарпатье – Шнайдер»
Общество «На країни Євросоюзу суне аномальна спека»
Мир «В метро Лондона прошли военные учения НАТО, на которых моделировалась ситуация конфликта с РФ»
Мир «Трамп оцінив шанси миру з Іраном і нового удару»
Мир «Адміністрація Білого дому змусить заявників на грін-карту залишати США»
Политика «ООН, ОБСЄ, Рада Європи та ЮНЕСКО мають надати "адекватну та рішучу відповідь" агресору, – Сибіга»