Фермерське господарство стало жертвою ворожої атаки, загинули 13 тисяч свиней
На аграрному підприємстві у Нововодолазькому районі на Харківщині мешкали 15 тисяч свиней, та після атаки рашистів 8 із 10 свинарників повністю вигоріли, повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
"Близько 13 тисяч свиней загинули, живими на фермі залишилися близько 10% тварин. На території фермерського господарства було близько 10 старих бетонних свинарників, ще з радянських часів. Били цілеспрямовано по свинарниках – по деяких із них безпілотники вдарили тричі", – сказав голова Нововодолазької громади Олександр Єсін у коментарі Суспільному.
Серед людей загиблих немає. Охоронець підприємства постраждав, тікаючи від вогню, але медики надали йому допомогу на місці.
Масований обстріл підприємства безпілотниками розпочався близько 1:15 ночі, а друга хвиля – через півтори-дві години. Загалом по фермерському господарству влучили близько 20 "Шахедів".
За даними ДСНС, на місці виникла масштабна пожежа: горіли 8 будівель для утримання свиней на загальній площі 13,6 тис. кв. м.
До ліквідації наслідків обстрілів залучали 9 одиниць техніки ДСНС та 32 рятувальники, зокрема піротехніки та офіцер-рятувальник громади.
За словами Олександра Єсіна, підприємство майже повністю зруйноване.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Трамп заявив, що веде "хороші розмови" із Зеленським і Путіним»
Общество «Глава Ватикану розкритикував благословення одностатевих пар»
Мир «Пекін вимагає від Брюсселя виключити свої компанії з пакету санкцій проти РФ»
Мир «Ціла нація принижується: канцлер Німеччини про американську дипломатію з Тегераном»
Политика «Олексій Юренко виступив партнером заходів до річниці Чорнобиля у Центрі радіаційної медицини»
Происшествия «Сили оборони України укріплюють кордон із невизнаним Придністров’ям на Одещині»