04:29 / 05.08.2025
Происшествия
З окупації вдалося повернути дівчинку-підлітка
У межах ініціативи Президента Bring Kids Back UA в Україну вдалося повернути ще одну українську дівчину, яка пробула на ТОТ понад три роки, повідомив Єрмак.
13-річна дівчина мріяла виїхати до бабусі й дідуся, які живуть на підконтрольній території України, та підтримувала з ними зв’язок усі роки окупації.
“Після довгих вагань все ж наважилась на виїзд, який завершився успішно — сьогодні дитина у безпеці та в колі рідних, яких не бачила понад три роки”, — ідеться у повідомленні.
Єрмак подякував команді Helping to Leave за сприяння у порятунку дитини.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика ««Досить війни. Україна пропонує закінчити цю війну»: Зеленський написав відкритий лист Путіну та запропонував зустріч»
Мир «У Швеції відбувся показ фільму про мілітаризацію українських дітей на окупованих територіях»
Общество «В умовах дефіциту сучасних систем ППО та боєприпасів Сирський закликав раціонально використовувати ресурси»
Мир «Премьер Чехии предложил назначить Мерца главным переговорщиком ЕС по Украине»
Происшествия «СБУ просила засекретити судові ухвали у справі Нестора Шуфрича, – адвокат»
Политика «Рубио анонсировал «достаточно скорую» военную помощь Украине»