У Миколаєві чоловік розбився, коли тікав від ТЦК
Фото: ДБР
У Миколаєві слідчі Державного бюро розслідувань з'ясовують обставини загибелі чоловіка, який, за попередніми даними, загинув, стрибнувши з мосту під час втечі від зведеного наряду поліції та представників ТЦК.
Як повідомили в ДБР, інцидент стався 30 липня близько 10:00 в одному з промислових районів міста. Чоловіка зупинили для перевірки документів дільничний офіцер поліції разом із трьома працівниками Корабельного та Заводського районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Однак чоловік раптово кинувся навтьоки у бік пішохідного мосту через автошлях, з якого й стрибнув. Внаслідок падіння він загинув.
Особу загиблого поки не встановлено. Наразі тривають допити правоохоронців та співробітників ТЦК, які були присутні на місці, а також встановлюються можливі свідки події.
Слідчі перевіряють версію про можливу належність чоловіка до однієї з військових частин, однак додаткових деталей у ДБР наразі не повідомили.
Провадження відкрито за ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України — перевищення влади або службових повноважень військовою службовою особою в умовах особливого періоду. Процесуальне керівництво здійснює Миколаївська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «48-річній жінці загрожує покарання за побиття онуки в супермаркеті»
Политика «США та Україна обговорили "повітряне перемир'я" з РФ – Reuters»
Политика «Пєсков прокоментував пропозицію Токаєва "заморозити" війну в Україні»
Происшествия «Україна пропонувала передати Білорусі затриману шпигунку Кардаш»
Мир «"ПіС" втратила єдність: Моравецький кинув виклик Качинському»
Мир «Британская разведка предупреждает о возможной провокации Путина против НАТО в ближайшие месяцы»