Влада Чилі утримує 19-річного американського блогера, який хоче записати своє ім'я в історію людства
19-річний американський блогер Ітан Го, якого на одному з антарктичних островів затримала влада Чилі за порушення правил польоту, не може звідти виїхати через погані умови для польотів.
Про це пишуть чилійські Guioteca та BioBio Chile.
Після того, як Ітана затримали на аеродромі на чилійській антарктичній території, йому призначили запобіжні заходи у вигляді обов’язку щомісяця відмічатися в правоохоронців і заборони виїзду за межі країни на час розслідування.
Хлопцю закидають порушення плану польоту, що призвів до порушення повітряного суверенітету Чилі. Він нібито спершу планував політ над містом Пунта-Аренас, але потім без дозволу попрямував до Антарктиди, де приземлився на аеродромі імені Теніенте Марша.
Водночас адвокатка Ітана каже, що той мав потрібні дозволи і здійснював ознайомчий політ, щоб зрозуміти, чи зможе літати цими маршрутами. Однак уже в повітрі літак нібито зазнав технічних проблем та втратив зв’язок із наземними службами.
Нині 19-річний пілот лишається в Антарктиді, адже там нині триває зима, під час якої складно організувати перельоти. Поки він чекає рейс, хлопець перебуває на чилійській антарктичній території на базі чилійських військово-повітряних сил.
Згідно з соцмережами хлопця, він прагне стати першим пілотом, який виконає сольні польоти над усіма сімома континентами на своєму легкомоторному літаку Cessna.
Свою подорож він почав торік у вересні, вилетівши з Мемфісу у США. За понад 140 днів подорожі Ітан уже облетів інші шість континентів.
Хлопець розповідав, що для досягнення своєї мети він 5 років тренувався. Під час цього він дізнався, що в його родича виявили 4-ту стадію раку крові. Тому він вирішив змінити місію своєї подорожі — тепер він також хоче зібрати 1 мільйон доларів на дослідження раку в Дитячій дослідницькій лікарні імені святого Юди.
«Подорожуючи навколо світу, я хочу показати, що, незалежно від твоєї культури, твого походження, звідки ти родом, ми всі разом у цій боротьбі», — казав хлопець.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Україна закликає ЮНЕСКО відреагувати на удар по Львову»
Происшествия «Львів розриває контракт із польською фірмою через зрив будівництва сміттєпереробного комплексу»
Происшествия «В Україні військовим обмежать доступ до азартних ігор»
Наука и техника «Крижані землі тануть швидше, ніж південна півкуля може витримати»
Мир «Задержанные в Будапеште украинцы заявили о принудительных инъекциях и отсутствии консульской помощи»
Происшествия «Ракетний удар по Івано-Франківську забрав життя двох людей і поранив дитину»