На одному з прикордонних пунктів Львівщини припинено оформлення транспорту, який їде до Польщі
З 26 червня у пункті пропуску «Угринів» тимчасово припинено оформлення всіх видів автотранспорту через збої в роботі бази даних, повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.
«Внаслідок технічної несправності в інформаційній системі наразі не здійснюється пропуск транспортних засобів у обох напрямках. Спеціалісти вже працюють над усуненням проблеми. Просимо враховувати цю ситуацію під час планування поїздки», – йдеться в офіційному повідомленні ДПСУ.
Прикордонники також наголосили на зростанні пасажиропотоку на пунктах пропуску Львівської області, що пов’язано з літнім туристичним сезоном. Зокрема, кількість подорожуючих збільшилася вже на 25%, а в найближчі тижні очікується приріст до 40%.
Наразі значне скупчення транспорту спостерігається у таких пунктах пропуску: «Шегині», «Краківець», «Грушів», «Рава-Руська» та «Угринів». У той же час пропускні пункти «Нижанковичі» та «Смільниця» працюють у звичному режимі без черг.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Путін – безжальний вбивця: реакція сенаторів США через обстріли на Різдво»
Экономика «"Укренерго" роз’яснило, чому одні регіони залишаються без світла довше за інші»
Политика «У Кремлі погодилися на припинення вогню для референдуму щодо українських територій, – Axios»
Мир «Білорусь знову "стримує Захід" російським "Орешником" та ядерною зброєю»
Происшествия «Українські бійці героїчно стримують масовий ворожий наступ»
Происшествия «НАБУ і САП викрило злочинну "групу нардепів" і проводить обшуки в урядовому кварталі»