Масована атака рашистів: відомо про постраждалих на Київщині
Унаслідок масованої повітряної атаки рашистів у ніч на 25 травня на Київщині загинули чотири людини, ще 23 дістали поранення. Руйнування зафіксовано в чотирьох районах області.
"На жаль, унаслідок ворожої атаки на Київщині цієї ночі загинуло три людини. Дві особи були виявлені під час гасіння пожежі в Обухівському районі. Ще одна людина загинула в Бучанському районі", - інформує начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.


У Фастівському районі постраждали дві жінки, ще двоє осіб – у Бучанському районі.


Згодом поліція оновила дані - загиблих стало четверо, поранених 23.
У Фастівському районі під час гасіння пожежі в одному із будинків рятувальники виявили тіло людини. Крім того, травмовано десять осіб, серед них одна малолітня дитина та двоє неповнолітніх.
У Білій Церкві внаслідок падіння уламків ворожого безпілотника сталася пожежа у приватному будинку, травмовано пʼятеро осіб, серед яких двоє дітей.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Кінця війни та загальної мобілізації не буде як мінімум до 2 серпня»
Политика «Киеву необходимо принять ряд решений, иначе "дальше будет хуже", – Песков»
Происшествия «Армія ворога посилила наступ по всій лінії фронту, – Сирський»
Мир «Пекін вимагає від Брюсселя виключити свої компанії з пакету санкцій проти РФ»
Мир «Профсоюз тюремных работников Франции выводит сотрудников на протест»
Политика «Співробітництво у сфері оборонної промисловості: Україна та Естонія спільно випускатимуть дрони-перехоплювачі та системи РЕБ»