У Telegram поширюється нова шахрайська схема від імені Vodafone, – ЦПД
Vodafone офіційно повідомляє, що компанія ніколи не надсилає повідомлень про зміну SIM-картки через месенджери.
У телеграмі з’явилися акаунти, які маскуються під Vodafone і розсилають користувачам повідомлення про нібито «завершення дії номера» з проханням замінити SIM-картку. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації в телеграмі.
«Це шахрайство. Vodafone офіційно повідомляє, що компанія ніколи не надсилає подібних повідомлень через месенджери. Уся важлива інформація надходить виключно через офіційні канали — сайт, додаток My Vodafone або короткий номер 111», — ідеться в повідомленні ЦПД.
У Центрі наголосили: щоб уберегти себе від шахраїв, не переходьте за підозрілими посиланнями та не виконуйте жодних дій із SIM без перевірки джерела.
Нагадаємо, що раніше в Україні зафіксували нову шахрайську схему. Зловмисники маскуються під «Ощадбанк», щоб заволодіти банківськими даними користувачів.
Підготувала: Ніна Петрович





Экономика «"Ощадбанк" зупинив завезення готівкової валюти в Україну»
Политика «Туск и Навроцкий обменялись резкими заявлениями из‑за визита президента в Венгрию»
Политика «Тегеран погодився ніколи не створювати ядерну зброю, – Трамп»
Общество «БПАК «UB60D» та НРК «Protector» доступні для замовлення через DOT-Chain і Brave1 Market»
Происшествия «Украинские беспилотники поразили мощности «Новатэка» в порту Усть‑Луга»
Мир «Угорський дипломат зізнався, що дзвонив Лаврову під час важливих засідань ЄС»