Штрафів за аптечку не буде, - МВС
У Міністерстві внутрішніх справ звернулись до українських водіїв із попередженням про розповсюдження неправдивої інформації щодо нібито запровадження нових штрафних санкцій.
Про це інформує пресслужба МВС.
Там наголосили, що йдеться про нібито запровадження в країні фінансового покарання за відсутність у транспорті аптечки, вогнегасника та знака "аварійки".
"Увага, фейк! Не передбачено жодних нових штрафів за відсутність аптечки, вогнегасника чи знака аварійної зупинки", - йдеться у повідомленні.
За словами першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, норми комплектації транспорту незмінні вже багато років та прописані в Правилах дорожнього руху. Як і багато років не змінювались штрафи, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП) за порушення з відповідного приводу.
У МВС нагадали, що водії повинні мати в авто:
- аптечку з позначенням типу транспорту, для якого призначена;
- знак аварійної зупинки/миготливий червоний ліхтарик, що відповідає стандартам;
- вогнегасник у робочому стані.
У відомстві порадили довіряти виключно перевіреним джерелам інформації.

Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Рютте розповів, чому так важко закінчити війну в Україні»
Политика «Поразка України стала б "катастрофою" для Угорщини, – Орбан»
Мир «У Лондоні заявили про зростання загрози з боку російських глибоководних сил»
Происшествия «У ЗСУ зафіксували "модернізацію" рашистів — вони атакують верхи на конях»
Мир «Глава CISA провалив перевірку на поліграфі, – Politico»
Политика «Генсек НАТО пояснив, чому США зацікавлені залишатися в Альянсі»