У ДТП в Італії загинула 21-річна українська біженка та її друзі
Фото: Каріна Рижкова/Facebook
21-річна громадянка України Каріна Рижкова загинула внаслідок смертельної ДТП неподалік італійського міста Торк’яроло. Разом із нею в автомобілі перебували її наречений та подруга — усі троє загинули на місці.
Як повідомляють Il Messaggero, Quotidiano di Puglia та BrindisiReport, аварія сталася, коли компанія каталася на орендованому автомобілі Porsche 911. Під час руху на великій швидкості — понад 250 км/год — водій не впорався з керуванням на повороті, машина влетіла в оливкове дерево, перекинулася і загорілася.
Каріна, яка народилася в Україні, після початку повномасштабної війни переїхала до Італії та жила у Торк’яроло, працюючи в місцевому барі. Разом із нею загинули її 22-річний наречений Луїджі Перруччо та 21-річна подруга Сара Капілунга.
На місце трагедії одними з перших прибули італійці, у яких мешкала Каріна. Побачивши охоплену вогнем автівку, господареві стало зле, йому довелося надати медичну допомогу.
У місті оголосили жалобу. У день прощання з загиблими школи не працювали, а торговельні заклади були зачинені. На похорон прийшли сотні місцевих жителів, очікувалося також прибуття матері та сестри Каріни. Труну з тілом українки накрили національним прапором України.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Украинские дроны атаковали Москву и нефтебазу в Ставропольском крае»
Политика «До Верховної Ради внесли законопроєкти щодо продовження воєнного стану та мобілізації»
Политика «Україна й Угорщина створять механізми оперативного реагування на порушення прав громадян»
Мир «ФРН профінансує 50 тисяч ударних дронів для України»
Общество «Медвин запрошує на фестиваль, присвячений борцям за незалежність України»
Происшествия «У Харкові групу чоловіків підозрюють у нападі на представників ТЦК під час перевірки документів»