Українські воїни знищили переправу окупантів через річку Оскіл
Фото: Getty Images
Українські військові ліквідували переправу, яку російські війська облаштовували через річку Оскіл у Харківській області для перекидання техніки. Про це повідомляє ОСУВ "Хортиця".
За даними військових, на Куп’янському напрямку Сили оборони відбили атаки ворога поблизу Кам’янки, Піщаного, Петропавлівки та Загризового.
російська армія намагалася облаштувати переправу в районі Дворічної для перекидання військової техніки на західний берег Осколу, використовуючи важкий механізований міст. Однак українські захисники знищили ворожу інженерну техніку.
Крім того, за даними ОСУВ "Хортиця", рф продовжує застосовувати застарілу бронетехніку. Зокрема, окупанти використовують модифіковані танки Т-55, які переобладнують для транспортування особового складу на передову.
За минулу добу російська армія втратила понад 1 500 військових. Загалом з початку повномасштабної війни втрати окупантів сягнули 914 тисяч осіб.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Час замінити деяких керівників місцевих адміністрацій, – Зеленський»
Общество «По всей стране применят графики отключений света из-за ударов по энергосистеме»
Политика «Ми, ймовірно, ближче до досягнення мирної угоди, ніж будь-коли в цій війні, – Стубб»
Политика «Мясник в Кремле не изменил своих целей, – министр иностранных дел Латвии»
Мир «Рада Євросюзу подовжила дію санкцій проти РФ»
Происшествия «После атаки дронов в Ставропольском крае загорелся нефтехимический завод»