Василь Малюк особисто затримав топового "щура" ФСБ у лавах СБУ
Служба безпеки України викрила топового «щура» ФСБ у своїх лавах: затримував зрадника сьогодні зранку особисто голова СБУ Василь Малюк.
Як виявилося, на ворога працював керівник Штабу Антитерористичного центру СБ України, відповідне повідомлення з'явилося в соцмережах спецслужби.
Малюк повідомив, що Служба безпеки задокументувала 14 епізодів протиправної діяльності «щура».
Голова СБУ особисто входив до оперативно-слідчої групи, яка займалася розробкою зрадника та очолював операцію з його затримання. Про всі етапи спецоперації Василь Малюк напряму доповідав Верховному Головнокомандувачу, Президенту України Володимиру Зеленському.
«Це була надскладна розробка і подальша багатоходова реалізація, під час якої ми використали всі можливі гласні та негласні форми та методи нашої діяльності, а також всю можливу палітру оперативно-технічних заходів. За рахунок шифрованих програмних закладок ми проникли у гаджети зрадника — мобільні термінали, комп’ютери. Ми фактично з ним жили, проводили аудіо- і відеоконтроль. У процесі цього всього нам вдалося якісно задокументувати збір і передачу зрадником відповідної інформації ворогу», — сказав Василь Малюк.
Також через зрадника СБУ тривалий час передавала ворогу дезінформацію: спочатку в рамках контррозвідувальних заходів, а згодом — у межах кримінального провадження.
«Самоочищення СБУ продовжується. Як би ворог не намагався проникати до наших лав – він думає, що володіє усіма можливими формами і методами конспірації – але йому не вдасться це успішно зробити. Оскільки ми їх своєчасно і виявляємо, і документуємо, і затримуємо», — сказав Василь Малюк.
Про деталі цієї спецоперації СБУ повідомить найближчим часом.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Особливий статус російської мови в Україні скасовано»
Общество «З 1 січня 2026 року зростуть виплати родинам загиблих захисників»
Политика «Оновлений мирний план має 20 пунктів, але "ще треба працювати", – Зеленський»
Политика «Затримано топ-посадовця "Енергоатому" й ексзаступника міністра енергетики»
Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Политика «Мирные инициативы: Украина получила приглашение от США для продолжения переговоров»