На Київщині затримали сільського голову одного з населених пунктів Бучанського району
Поліцейські викрили посадовців сільської ради на Київщині, які незаконно передали приватним особам ділянку лісопарку вартістю 10 мільйонів гривень.
Про це інформує Національна поліція України на своєму сайті.
Повідомляється, що чинний голова однієї з сільрад Бучанського району включив до порядку денного сесій, а також забезпечив прийняття рішення надати приватним особам дозвіл на розробку проєктів землеустрою.
– Таким чином, гектар цінних земель столичного регіону було відведено його родичам та іншим афілійованим особам, – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановили причетних до організованої групи. Серед них: чинний голова сільради, землевпорядник, голова земельної комісії та інженер-землевпорядник, який розробляв проєкт землеустрою.
Зазначається, що слідчі вже повідомили всім фігурантам про підозру. Наразі їм загрожує до шести років увʼязнення з позбавленням права обіймати певні посади.
Підготував: Сергій Дага





Киев «Удар по Лаврі – це кінець ілюзіям про "культуру" держави-агресора»
Политика «Байдужість Заходу призвела до воєн Росії, – Зеленський»
Политика «Кремль хоче ділити електроенергію ЗАЕС між Україною та РФ, – Politico»
Политика «Франція передала Україні БПЛА Rodeur 330: дальність – до 500 км»
Происшествия «Армія РФ може вдатися до хімічної зброї масового ураження, – The Times»
Экономика «Уряд готує трискладову пенсійну реформу: солідарна система, професійні та накопичувальні пенсії»