Фестиваль у Луцьку обурив мешканців та інших громадян
На фестивалі Lutsk Food Fest, який відбувся 17-18 серпня в Луцькому замку (замку Любарта), сталися бійки та розпиття алкоголю, що обурило мешканців громади.
Як повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, через це в області вирішили заборонити масові заходи без відповідного погодження.
Тепер організатори муситимуть звертатися до місцевої влади щонайменше за 10 днів до проведення заходу.
За словами Погуляйка, рішення ухвалили «у зв’язку з безпековою ситуацією та у відповідь на випадки порушення громадського порядку, які мали місце нещодавно».
Раніше міський голова Луцька Ігор Поліщук звернувся до директора Луцького замку Павла Рудецького щодо проведення фестивалю Lutsk Food Fest 17-18 серпня. Як писав він у своєму листі, під час заходу неповнолітнім продавали алкоголь. Крім того, Поліщук згадав про бійки в самому замку і поза ним, а також «непристойну поведінку окремих відвідувачів».
У мережі публікували відео, як стверджується, з фестивалю, на яких видно, що в замку грала гучна музика, а один із відвідувачів навіть виліз на мури.
Поліщук зазначав, що це викликало обурення в мешканців громади, тому він закликав «належно» ставитися до історико-культурної спадщини, забезпечувати громадський порядок і спокій та не допускати порушень закону.
Підготувала: Ніна Петрович





Экономика «Нет альтернативы кредиту ЕС на 90 млрд евро, – Зеленский»
Происшествия «ДБР розслідує участь військової у телепроєкті під час лікування»
Политика «Трамп попросил Нетаньяху прекратить удары по энергетическим объектам Ирана»
Мир «МАГАТЕ підтвердили обстріл АЕС в Ірані, де працюють росіяни»
Происшествия «Кривава перевірка: капітана поліції вбито на вулиці Слов'янська»
Мир «Министерство войны США просит более 200 млрд долл. для финансирования боевых действий в Иране»