Вперше на території ворога було знищено сучасний літак
ГУР вперше в історії уразили багатоцільовий винищувач РФ Су-57 на території аеродрому “Ахтубінск” в Астраханській області.
"8 червня 2024 року на території аеродрому “Ахтубінск” в Астраханській області РФ, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення, уражено багатоцільовий винищувач держави-агресора Су-57", — повідомляють в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
На знімках видно, що сьомого червня Су-57 стоїть цілий, а вже восьмого біля нього зʼявились вирви від вибуху та характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження.
Су-57 ― найсучасніший винищувач Росії, який здатен використовувати для ударів ракети Х-59 та Х-69. На озброєнні повітряно-космічних сил росії перебувають лічені одиниці вказаних бойових літаків.
Ураження Су-57 ― перший такий випадок в історії, зазначають у розвідці.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Прем'єрка в останній момент зірвала зустріч із опозицією»
Политика «"Нескінченне фінансування неможливе": позиція США щодо допомоги Україні»
Наука и техника «Вчені допустили "супервибух" на Сонці»
Происшествия «Спротив триває: 1379-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Происшествия «Старі обличчя — нові схеми? Київ збільшує медичний бюджет, але першою покупкою став супердорогий кіберніж»
Политика «В США прошла встреча украинской и американской делегаций»