Поліціянта покусала розлючена мати юнака
У Херсоні жінка намагалася перешкодити поліціянтам перевірити документи свого 23-річного сина і вкусила правоохоронця за руку, хоча хлопець за віком і не підлягає мобілізації.
Як повідомила поліція Херсонської області, це сталося 4 червня на території ринку в Корабельному районі міста, коли правоохоронці спільно з представниками ТЦК та СП відповідно до чинного законодавства здійснювали заходи з документування адміністративних правопорушень.
Як кажуть у поліції, один із чоловіків відмовився надавати будь-які документи, що підтверджували б його особу, і став поводитись агресивно.
Саме тоді 60-річна жінка вкусила поліціянта за руку, а її 23-річний син утік. На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу.

За фактом нападу на поліціянта розпочали провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України — умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків. Санкція статті передбачає до п'яти років обмеженням волі або увʼязнення на той самий термін.
Керівництво Головного управління Нацполіції Херсонщини призначило перевірку щодо інциденту. Тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини події, внаслідок чого можлива додаткова кваліфікація дій її учасників.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Українські військові скинули з дрона ковбасу голодному собаці у Костянтинівці»
Общество «Затриманий у лютому на Кіпрі мийник кремля Костянтин Круглов з Universum Group заплатив Мосійчуку за тишу»
Происшествия «Спротив триває: 1596-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Правительство Испании спокойно отреагировало на угрозы Трампа»
Политика «У ТСК заявили, що НАБУ толерує корупцію серед власних працівників»
Политика «Міжурядова угода п'яти країн: У Європі створять центр для ракет Patriot»