Хлопцям-підліткам надсилатимуть повістки
![](https://www.bagnet.org/storage/05/26/05/23/729_486_66560746c025f.jpg)
Громадянам 17 років, які не стали на військовий облік, надсилатимуть повістки, але це не стосується мобілізації.
Як нагадують Сухопутні війська, відповідно до статті 14 Закону "Про військовий обов’язок і військову службу" щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років.
Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, інформує Армія Inform.
У Сухопутних військах ЗСУ наголошують, що для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких передбачений Міністерством оборони України.
"Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають".
Підготувала: Ніна Петрович