21:38 / 21.05.2024 Происшествия

Рашисти не дозволяють людям евакуюватися, очевидно, влада Харківщини здивована

У Вовчанську залишилося близько 100 людей, погрожуючи розтрілом, солдати РФ не дають їм евакуюватися.

"Ми продовжуємо заходи щодо евакуації. Усього евакуйовано 10 700 осіб з Липецького та Вовчанського напрямку. І, за нашою інформацією, у місті Вовчанськ перебуває 100 людей, яких росіяни фактично взяли в заручники й під погрозами розстрілів не випускають на евакуацію", - повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Водночас очільник Харківської ОВА зазначив, що коли буде можливість, з Вовчанська вивезуть усіх тих, хто залишився.

Також Синєгубов повідомив, що у перші дні російського наступу з прикордоння Харківщини, де зараз ідуть бойові дії, евакуювали майже всіх людей. 

"У перші дні заходу росіян на територію Харківської області в усіх населених пунктах перебувало близько 30 людей. Ми будемо зʼясовувати їхню долю, чи виїхали вони, чи ні, вже після звільнення територій", - сказав чиновник.

Як писав Багнет, посилаючись на політичного оглядача Гасанова, 370 мільйонів гривень було витрачено на благоустрій району, з якого нині масово виїжджають жителі. Про те, що безглуздо витрачати стільки, в період війни і поблизу російського кордону, на асфальт і дороги - буквально кричали багато українських політиків, експертів, журналістів. Але в підсумку - гроші були виділені. А тепер Юрій Бутусов звертається до мерів найбільших міст із проханням про термінове виділення допомоги тим, хто воює на харківському напрямку.

Підготувала: Ніна Петрович