18:15 / 14.05.2024 Происшествия

Двох волонтерів могли розстріляти росіяни у Вовчанську

У прикордонному Вовчанську зникли двоє волонтерів, передає Суспільне Харків.

"Є інформація, що у перший день масованих обстрілів та евакуації волонтери самовільно, не узгоджуючи ні з поліцією, ні з нами, виїхали в місто, не володіючи інформацією, що не потрібно їхати у північну частину міста. Перебування цих двох волонтерів зараз невідоме. Або вони попали під обстріл і загинули, або потрапили в полон – ми не розуміємо цього", - заявиви начальник Вовчанської міської адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

За словами Гамбарашвілі, громадська організація, яка відправляла волонтерів, звернулася до поліції з заявою про зникнення двох людей.

Це волонтери з Київської області, які хотіли допомогти з евакуацією населення у Вовчанську, і заїхали у місто, але не координувалися з місцевою владою.

Гамбарашвілі закликав усіх волонтерів та небайдужих, які мають змогу допомогти, координувати свої дії з військовою адміністрацією, з поліцією, з координаційним центром, щоб не було таких випадків, що люди їдуть, не розуміючи, куди вони їдуть.

Керівник слідчих поліції Харківщини Сергій Болвінов повідомив, що один із волонтерів, які зникли у Вовчанську, міг загинути.

"Поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали – зникли. Ми вже розслідуємо цю справу, та, на жаль, за попередньою інформацією та даними від свідків, хлопців розстріляли російські військові. Один з них, ймовірно, поранений, другий – не вижив", - повідомив він.

Підготувала: Ніна Петрович