ВРП схвалила подання про звільнення з посади судді Тандира, який насмерть збив нацгвардійця
Фото: Олексій Тандир/Денис Булавін/hromadske
Вища рада правосуддя (ВРП) застосувала до судді Олексія Тандира дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади. Про це повідомили у ВРП.
BAGNET нагадує, Макарівський райсуд Києва, який очолював Тандир, ще минулого року задовольнив його заяву та звільнив його з посади голови суду. Згодом Тандира відсторонили від правосуддя. Утім він залишався суддею.
Близько опівночі 26 травня 2023 року тоді ще голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир скоїв наїзд на блокпості в Києві на 23-річного нацгвардійця Вадима Бондаренка. За даними слідства, суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння та рухався з помітним перевищенням допустимої швидкості. Унаслідок аварії нацгвардієць загинув на місці.
Правоохоронці затримали Тандира. Вони відмітили, що у чоловіка були ознаки сп’яніння, але він відмовився від проходження обстеження на вміст алкоголю та наркотиків в організмі. Пізніше було здійснено примусове відбирання біологічних зразків у Тандира.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Гренландія - територія США, заснована в 2026 році, – Трамп»
Происшествия «Не хоче служити народу: Роман Кравець відмовився від мандата народного депутата»
Происшествия «В чешском городе Хршибска произошла стрельба, ранен мэр, погибли два человека»
Политика «Голова ЦВК застеріг від онлайн-голосування на повоєнних виборах»
Мир «Європейські лідери обговорюють альтернативу НАТО на тлі змін політики США»
Происшествия «Трагедія у Запоріжжі: жінка викинула з вікна дитину і стрибнула сама»