Зеленський звільнив Данілова, разом із яким готувався до повномасштабного вторгнення
Президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО і призначив на його місце голову Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.
Про це йдеться у відповідних указах на сайті президента.
Також президент призначив головою Служби зовнішньої розвідки призначений Олега Іващенка.
Секретар РНБО Олексій Данілов був другою людиною, яка зайшла до кабінету президента після того, як у ніч на 24 лютого 2022 року почалося вторгнення росії на територію України - на кілька хвилин його випередив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
Але саме під парасолькою Радбезу кілька тижнів перед війною відбувалися наради, переговори і симуляції того, як діятиме українська влада у разі агресії.
Данілов до своєї відставки переконував ЗМІ, що українська влада була готовою до повномасштабної війни, хіба що не очікувала, що росія використає для нападу ще й територію білорусі.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Святкова акція до 250-річчя незалежності стала символом міцних відносин між Україною та США»
Происшествия «Росіяни завдали п’ять ударів по Запоріжжю: поранені троє людей, серед них дитина»
Мир «Молдова зачинила "Русский дом" і це означає, що країна трішки менше слухатиме ворожу пропаганду»
Мир «12 основних пунктів реформи мають змінити систему державного управління та політичний баланс в Угорщині»
Спорт «Криштиану Роналду подтвердил, что чемпионат мира-2026 станет последним в его карьере»
Спорт «ЧС-2026: Голкіпер Парагваю кинув м'яч у Мбаппе після відмови француза потиснути руку»