За прибирання на кладовищі "мертві душі" отримали більше мільйона
Виконувача обов’язків доглядача Пуща-Водицького кладовища Спеціалізованого комбінату підприємств комунально-побутового обслуговування підозрюють у службовій недбалості.
Київська міська прокуратура повідомила чоловіку про підозру через неналежне виконання обов’язків. Несумлінне ставлення до роботи спричинило тяжкі наслідки.
Згідно з матеріалами слідства, виконувач обов’язків доглядача кладовища у Пуща-Водиці протягом 2020-2023 років не контролював роботу прибиральників кладовища, які насправді не виконували свою роботу.
«Водночас працівникам, які не виконували посадові обов’язки, безпідставно нараховували заробітну плату. Фактично „мертві душі“ отримали зі столичного бюджету понад 1,5 млн грн, що призвело до завдання Київській міській раді майнової шкоди на цю суму», — пояснюють у пресслужбі Київської міської прокуратури.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Повітряна тривога у столиці Фінляндії спричинила затримки транспорту та відкриття магазинів»
Политика «Новая инициатива Рютте вызвала споры среди союзников по НАТО»
Мир «У Польщі почали визнавати одностатеві шлюби»
Происшествия «Екссоратнику президента доведеться ночувати у тюрмі»
Киев «Ночная атака на Киев: обрушилась часть многоэтажки, есть погибший, десятки пострадавших (обновлено)»
Мир «Лист принцеси Діани, написаний 47 років тому, виставлять на аукціон»