Ворог вдарив по будинку на Харківщині
14 лютого о 16:16, рашисти з С-300 здійснили ракетний обстріл селища Великий Бурлук Куп'янського району, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Ворог влучив у 2-поверховий житловий будинок та ще один поряд із ним. Постраждали 7 місцевих цивільних. Одній людині надали меддопомогу та направили до лікарні, двох людей рятувальники витягли з-під завалів, надали першу допомогу і госпіталізували.
За словами глави ХОВА, під завалами перебувають люди, підрозділи ДСНС надають всю необхідну допомогу.
Як уточнюють у Нацполіції, внаслідок обстрілу, за попередніми даними, загинули двоє осіб, їх особисті дані встановлює поліція. Серед постраждалих – троє чоловіків і жінка.
Пошкоджений двоповерховий будинок, в якому з 16 квартир зруйновані 8. Також пошкоджений приватний будинок та два поліцейських автомобілі.





Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Во Франции заявили о частичной ответственности США за рекордную жару в Европе»
Мир «Аномальна спека: У Франції загинули понад 1000 людей»
Мир «Британський флот отримає нові “гібридні” судна з дронами для місій НАТО»
Политика «Китай і Білорусь оголосили про «найкращий період» у двосторонніх відносинах»
Происшествия «Євродепутат Мюллер закликав ЄС вшанувати жертв «геноциду УПА»»
Киев «У Києві встановлять пам'ятник гетьманові Івану Мазепі»