Атака на Кривий Ріг стала найбільш масованою за рік
Спеціалісти з Укренерго нагадують, що суботня атака на енергетичну інфраструктуру Кривого Рогу була третьою за тиждень.
В ніч на 3 лютого російські дрони атакували високовольтні енергетичні об’єкти.
Уточнюється, що відновлювальні роботи були непростими: оскільки після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в регіоні.
Зараз роботи як в магістральних, так і в розподільчих мережах ще тривають, але енергоживлення вже відновлено.
"Енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки дронових атак, навіть в конкретному енерговузлі, завдяки підготовці до всіх можливих сценаріїв влітку.
Фактично, це були перші відключення після повітряних атак з початку опалювального сезону, який ми пройшли на дві третини".
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Рашисти мають певні успіхи на деяких напрямках фронту»
Политика «Сибіга відмовився від польської нагороди після рішення щодо Зеленського»
Происшествия «На Киевщине собаки породы кане-корсо насмерть загрызли 79-летнюю женщину»
Мир «У Конго хворі на Еболу тікають із лікувальних центрів через нестачу їжі»
Мир «Кошта намагався налагодити канал зв'язку з Москвою без узгодження, – Politico»
Политика «Зневага до української історії це зневага до всього народу, - Сибіга»