На Київщині підліток підірвав гранату в під’їзді житлового будинку
Иллюстративное фото из открытых источников
Поліцейські Київської області затримали 15-річного хлопця, який під час конфлікту знайомих підірвав гранату у під’їзді житлового будинку в місті Обухів. Про це повідомляє поліція Київської області.
"29 грудня, близько 23 години, по спецлінії 102 надійшло повідомлення про вибух в одному з багатоквартирних будинків міста Обухів. Прибувши на місце події, правоохоронці встановили, що 15-річний правопорушник під час конфлікту знайомих у підʼїзді житлового будинку, дістав вибуховий пристрій з кишені та жбурнув. Після чого неповнолітній зник", – йдеться в повідомленні.
За результатами пошуку поліцейські встановили місцеперебування зловмисника.
Внаслідок вибуху 16-річний учасник конфлікту та підривач отримали тілесні ушкодження, пошкоджений під’їзд будинку. Вибухотехніки вилучили рештки корпусу гранати.
Наразі підозрюваного затримано, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Поліція розпочала розслідування за фактом хуліганства (ч. 4 ст. 296 ККУ).
Подготовил: Сергей Дага





Общество «Путін відкинув пропозиції про припинення далекобійних ударів і перемир'я»
Экономика «В Україні через спеку обмежать електропостачання для бізнесу та населення»
Мир «Окремі політики в Чехії пропонують і собі забрати ордени у Зеленського»
Происшествия ««Скеля» під ударом: військові закликають відокремлювати факти від емоцій»
Мир «Громадянство за інвестиції: Аргентина видаватиме "золоті паспорти" за 500 тис. доларів»
Происшествия «Російські війська стратили щонайменше 129 українських військовополонених, – ООН»