В окупантів на Куп’янському напрямку спалах "мишачої лихоманки", - ГУР
Фото: окупанти
На Куп’янському напрямку фронту російські окупанти масово хворіють "мишачою лихоманкою".
Про це повідомляє в Telegram Головне управління розвідки Міноборони України.
"Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що у підрозділах російської окупаційної армії зростає невдоволення через неналежне забезпечення зимовими речами, та повну відсутність медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.
Так, за інформацією ГУР, на Куп’янському напрямку в багатьох підрозділах російських загарбників зафіксовано спалах так званої "мишачої лихоманки".
Хвороба має вірусний характер та передається до людини від гризунів - через прямий контакт зі збудником, внаслідок вдихання пилу мишачих екскрементів чи потрапляння їх у продукти харчування, які вживає людина.
Симптоми "мишачої лихоманки" включають сильний головний біль, зростання температури тіла до 40 градусів, висипи та почервоніння, зниження тиску, крововиливи в очах, нудоту, блювання по декілька разів на день.
Оскільки хвороба вражає нирки, заражений "мишачою лихоманкою" відчуває інтенсивний біль в попереку та має серйозні труднощі із сечовипусканням.
Як зазначає розвідка, скарги на лихоманку від особового складу російської армії, який задіяний у війні проти України, командування проігнорувало, розцінивши їх як черговий прояв ухилення від участі в бойових діях. До того ж на першому етапі перебігу "мишача лихоманка" нагадує звичайний грип.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Словаччина під прицілом ЄС через спробу згорнути захист інформаторів»
Мир «Померла зірка фільму "Сам удома"»
Происшествия «Справа про хабарі: Екскерівникам ДПСУ суд обрав запобіжні заходи»
Общество «Маніпуляції Кремля не зітруть правду про Крим і волю його корінного народу, - АКО»
Наука и техника «"Старлінк" для "шахедів" РФ закриють: Міноборони почало роботу зі SpaceX»
Наука и техника «Астрономи знайшли потенційно придатну для життя планету розміром приблизно на Землю»