17:45 / 15.12.2023
Происшествия
Окупанти приховують факт підриву партизанами залізничного потяга в Мелітополі
Сьогодні, 15 грудня, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області партизани підірвали залізничний потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо.
Про це повідомили у Центрі національного спротиву.
За інформацією Центру нацспротиву, у зворотному шляху цей потяг вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку:
"У результаті контрольованого вибуху було пошкоджено залізницю та тепловоз з вагонами. Сам вибух стався о 8-ій ранку прямо під носом російських фсбшників. Наразі окупанти оточили місце вибуху, обшукують прилеглу місцевість".
Нині окупанти намагаються приховати факт диверсії, а також шукають партизан, розповіли в ЦНС.





Политика «Мінськ пригрозила Києву ударами "всім потенціалом"»
Мир «У Швеції прогнозують довготривалу небезпеку від РФ незалежно від зміни влади»
Политика «Перші 16 Gripen C/D Україна отримає вже у 2027 році як військову допомогу, - Зеленський»
Мир «Москва копіює нацистські методи деморалізації громад України, - експерти»
Мир «Скандал навколо родини іспанського уряду посилює вимоги опозиції щодо відставки та дострокових виборів»
Происшествия «Сили оборони змусили противника скоротити наступальні дії з 13 напрямків до чотирьох, - головком»