23:08 / 12.11.2023 Происшествия

ЗСУ застосують проти окупантів страшну кліматичну зброю

Українські військові спробують після настання поганої погоди перебити шляхи постачання росіян та намагатимуться «виморозити» їх з України.

Про це 12 листопада повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗС України Володимир Фітьо.

«Все ж таки погода внесе свою лепту у ведення бойових дій. Якщо зараз підуть дощі, зменшиться кількість застосування як авіації, так і ударних дронів. Відповідно і техніці рухатися буде важче. Але, знову ж таки, артилерія як застосовувалася, так і застосовуватися й буде…

Основним завданням, звісно ж, це буде перебиття шляхів постачання, логістичні сполучення тилових та передових позицій російських окупантів. Якщо нам це вдасться, я думаю, за допомогою погоди – дощів і морозів – ми їх «виморозимо», — сказав Фітьо в етері телемаратону.

Раніше повідомлялося, що військові використовують прогнози погоди від гідрометеорологічних підрозділів ЗСУ при плануванні, підготовці й веденні бойових дій. Так, зокрема, було під час наступальних дій на Харківщині та Херсонщині.

Підготувала: Ніна Петрович

ТЭГИ: