Кухарі ресторану побили клієнтів (відео)
Правоохоронці знайшли співробітників кафе, які побили своїх відвідувачів 8 листопада ввечері у Полтаві на Леваді в кафе «Криниця».
Після поширення відео в соцмережах поліція розпочала перевірку. Нападників знайшли й взяли у них пояснення.
Очевидці події розповіли у соцмережах, з чого почалася бійка. Після завершення зміни кухарі почали пити алкоголь в залі. Відвідувач зробив зауваження за гучне і некультурне поводження в місці відпочинку. Почалася бійка. Клієнтів ресторану побили і вони залишились лежачими на полу. Після цього нападники роз’їхалися по домівках. Як повідомили свідки подій, це не перший випадок, коли працівники «Криниці» б’ють своїх клієнтів.
На питання чому працівники почали бійку, співвласник закладу Юрій Пантюх відповів, що особисто не чув про цей інцидент. Адміністрація закладу відповіла, що не уповноважена надавати таку інформацію.
Поліція просить чоловіків, яких побили, звернутися у районний відділок поліції або у міське управління на вул. Сковороди, 2б для надання показів. Поліція проводить перевірку і потрібне свідчення, щоби відкрити кримінальне провадження.





Мир «У Швейцарії населення понад 10 мільйонів не є проблемою, головне щоб сир не закінчувався»
Политика «Путін першим привітав Трампа з 80-річчям, а під час розмови висунув умови щодо України»
Мир «Армія оборони Ізраїлю заявила про удар по командному центру «Хезболли» у Бейруті»
Политика «У Франції відкривається саміт G7, 16 червня лідери обговорюватимуть українське питання за участю Зеленського.»
Мир «США та Іран оголосили про досягнення мирної угоди»
Общество «Атака на Лавру стала доказом антихристиянського характеру дій Росії, – реакції в Україні»