15:03 / 05.11.2023 Происшествия

Загинули бійці ЗСУ, яких зібрали разом для нагородження, - джерело

Попередньо може йтися про понад 20 загиблих у прифронтовому селі Запоріжжя, їх ймовірно, зібрали в одному місці, щоб нагородити на честь Дня артилерії, повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

У соцмережах з'явилося відео одного з військових, який повідомив, що у бригаді, яка стоїть у Запорізькій області, сталася надзвичайна подія. За його словами, один з офіцерів вирішив провести урочисте нагородження бригади у прифронтовому селі.

Військовий додав, що загинуло "дуже багато" захисників та цивільного населення.

Джерело "Української правди" в МВС підтвердило цю подію.

"03.11.2023 року близько 10:00-11:00 години під час вручення нагород бійцям ЗСУ на території прифронтової зони Запорізької області внаслідок влучання ракети в місце, де власне відбувалось нагородження, загинуло попередньо понад 20 військових, в тому числі колишній керівник Хмельницького обласного РТЦК Возний Володимир Миколайович, нещодавно переведений на службу в РТЦК Запорізької області", - повідомляє "джерело".

Про цю інформацію непрямо повідомляє й очільник Закарпатської області Віктор Микита.

Сама 128 бригада наразі не надає ніякої інформації. "Українська правда" також звернулася до ОСУВ "Таврія" за коментарем, але наразі не отримала відповіді.

"Прошу всіх краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо...

Після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр буде розпорядження про вшанування полеглих воїнів".