У дорогому для українців Бюро економічної безпеки розповіли про те, що викрили "тютюнових баронів"
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області викрили схему збуту нелегально виготовлених сигарет.
На Переяславщині місцевий мешканець організував «бізнес» і залучив трьох родичів. Разом вони налагодили постачання тютюнових виробів без акцизних марок та їх продаж через мережу з семи торгових точок. Про це повідомили в Бюро економічної безпеки України.
Детективи БЕБ провели обшуки у помешканнях фігурантів, місцях продажу сигарет і транспортних засобах. В результаті з незаконного обігу вилучили контрафактні підакцизні товари приблизною вартістю 4,2 млн грн.
Наразі триває досудове розслідування й встановлюються деталі схеми постачання тютюнової продукції. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури.
«Тютюновим баронам» загрожує штраф до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Нагадаємо, що БЕБ запросило в Кабміну додаткове фінансування на 2023 рік у сумі 948,1 млн грн, оскільки в відомстві вже починаються проблеми із виплатою зарплат, а бюджету, який був виділений на 2023 рік, вистачить максимум до жовтня.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «"Путін на вас чекає": Агресивний поляк погрожував українським працівникам фронтом»
Происшествия «ДБР та прокуратура розслідують вибухи на військовому полігоні у Хмельницьку»
Политика «Київщина під ударами агресора: новий очільник обіцяє підтримку людям»
Политика «Призначення уряду: Галан та Боєва стали заступниками міністра оборони»
Харьков «Харківський лаборант отримав 15 років ув’язнення за підготовку терактів на замовлення фсб рф»
Политика «Трамп объяснил, почему США не спешат с выдачей лицензии на производство ракет Patriot для Украины»