Зайшов у гості та зґвалтував дитину: на Буковині до 10 років засудили чоловіка
Фото: Depositphotos
На Буковині чоловік зґвалтував 14-річну дівчинку, через що його засудили до 10 років позбавлення волі. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.
Злочин щодо доньки своїх знайомих, у яких тимчасово проживав, скоїв житель Дністровського району. Це сталося наприкінці жовтня 2022 року. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та застосував проти дитини фізичне насильство.
"За підтримання публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури жителя Дністровського району засуджено за зґвалтування 14-річної дівчинки (ч. 3 ст. 152 КК України)", – повідомляють у прокуратурі.
Чоловік свою провину не визнав, проте суд, оцінивши надані докази, виніс вирок в інкримінованому правопорушенні.
Зараз злочинець перебуває під вартою.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Папперґер vs Камишін: українські LEGOдрони знищили 11 тисяч танків»
Происшествия «Спротив триває: 1495-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «Спротив триває: 1496-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Мерц оголосив про масове повернення сирійських біженців»
Мир «Уряд Польщі продовжив посилений контроль на кордонах із ФРН та Литвою»
Мир «В Угорщині опублікували допит IT-фахівця опозиції, який заявив про "вербування Україною"»