За вихідні на Закарпатті прикордоники спіймали майже 60 ухилянтів
Ілюстративне фото з відкритих джерел
На Закарпатті впродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 25 спроб порушення державного кордону, у результаті чого затримали 56 чоловіків, які намагались незаконно потрапити до сусідніх Румунії та Угорщини. Про це повідомляє Держприкордонслужба.
7 разів порушники вишукували слабкі місця на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби "Косино", "Вилок" та "Лужанка", що на кордоні з Угорщиною.
Прикордонні наряди цих підрозділів зупинили 30 порушників кордону.
Ще 18 спроб припинили прикордонні наряди від відділів прикордонної служби "Ділове", "Яблунівка" та "Тячів", що на кордоні з Румунією.
Військовослужбовці цих підрозділів затримали 26 чоловіків призовного віку, які намагались незаконно покинути територію України.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України", справи скерували до суду.
Наразі з метою встановлення організаторів незаконних переправлень чоловіків через кордон, оперативники загону ретельно перевіряють усі обставини виявлених правопорушень.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Енергетичне перемир'я, якого добивається Зеленський, воно для РФ неприйнятне, – Лавров»
Политика «Кушнер і Віткофф не будуть присутні на нових переговорах щодо України, – Рубіо»
Мир «Фіцо стурбований поведінкою та психологічним станом Трампа»
Мир «Эстония намерена запретить покупку недвижимости гражданам России и Беларуси»
Мир «Мерц заявил о переговорах по европейскому «ядерному зонтику»»
Происшествия «Війна проти України перетворилася для РФ на виснажливий конфлікт із рекордними людськими втратами та мінімальними здобутками, – CSIS»