ВАКС обрав запобіжний захід першому заступнику голови Мінагрополітики Висоцькому
Тарас Висоцький/ Ілюстративне фото з відкритих джерел
Вищий Стокорупційний суд (ВАКС) обрав першому заступнику міністра агрополітики Тарасу Висоцькому запобіжний захід у вигляді застави у 805 тисяч гривень. Про це повідомляє Transparency International.
Строк дії обов’язків — до 24 жовтня 2023 року. Висоцький повинен внести заставу протягом 5 днів.
Також на Висоцького поклали зобовʼязання:
- прибувати на вимогу до детектива, прокурора та суду;
- не виїжджати з Києва без дозволу;
- повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та роботи;
- не спілкуватись з іншим підозрюваним — заступником Міністра економіки Олександром Грибаном та свідками;
- здати закордонні паспорти та інші документи, які дозволяють перетнути кордон.
Спеціалізована Стокорупційна прокуратура (САП) просила арештувати Висоцького із правом вийти під заставу у 5 мільйонів гривень.
BAGNET нагадує, що 24 серпня Національне Стокорупційне бюро повідомило, що викрило Висоцького та колишнього заступника міністра економіки Олександра Грибана на зловживаннях на 62 мільйони гривень під час закупки продуктів для гуманітарної допомоги.
Її купували коштом "Укрзалізниці" за завищеними у 2—3 рази цінами через контрольовану фірму-посередницю.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Стрельба в Николаеве: в авто погибли двое иностранцев»
Мир «Найпотужніший вузол зв’язку російських військ у центральному регіоні виведено з ладу»
Мир «Дружба громад у дії: підлітки із Шацька відвідали естонське Риуґе»
Мир «Ірландський уряд збирає факти щодо можливих експортних каналів, які можуть підтримувати оборонну індустрію РФ»
Происшествия «Окупанти вбили 18-річну українку, яка їхала оформлювати документи для вступу в університет»
Политика «В оточенні Навроцького говорять про обмеження контактів із Зеленським»