Росія може атакувати торгові судна у Чорному морі, – Білий дім
Ілюстративне фото з відкритих джерел
російські війська можуть завдати ударів по цивільних судах у Чорному морі, і покласти провину за те, що сталося, на Україну.
Про це заявив прес-секретар Ради національної безпеки Білого дому Адам Ходж, передає Reuters.
За його словами, влада США мають інформацію про те, що росія встановила додаткові морські міни на підходах до українських портів.
"Ми вважаємо, що це скоординована спроба виправдати будь-які атаки проти цивільних судів у Чорному морі та покласти провину за ці атаки на Україну", - заявив Ходж.
Він також зазначив, що 18 та 19 липня росія обстріляла українські зернові порти в Одесі за допомогою ракет та безпілотників, що призвело до руйнування сільськогосподарської інфраструктури та знищення 60 тисяч тонн зерна.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «ДТП на Львівщині: на автодорозі "Київ-Чоп" автобус зіткнувся з огородженням: 9 поранених»
Мир «Истребители Дании отработали учебную миссию над Гренландией»
Мир «Вторжение США в Гренландию сделает Путина "самым счастливым человеком в мире", – премьер Испании»
Общество «Освітній омбудсмен закликає керівників шкіл не примушувати вчителів працювати в холодних класах»
Мир «Навроцький: Польща "як мало хто інший" усвідомлює загрозу з боку РФ»
Киев «Київська поліція цілодобово патрулює місто через перебої з електропостачанням»