22:55 / 14.07.2023
Происшествия
Двоє українських дівчаток повернулись в Україну
Україна повернула додому ще двох дітей із тимчасово окупованої території. Їх мати раніше знаходилась у полоні росіян, повідомив уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець, в своєму Telegram-каналі.
П’ятирічна та дванадцятирічна сестрички розлучилися з батьками з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Весь час вони перебували з бабусею, яка відмовлялася передавати дітей матері, яка повернулася з полону.
«Після звернення мами дівчаток, наш Офіс напрацював механізм їх повернення із російською стороною. І, на щастя, все вдалося. Нині сім'я воз'єдналася», — повідомив обмудсмен.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Туристи могли спричинити загибель знаменитого дуба Робін Гуда, – експерти»
Мир «Голова Євроради через радника контактував із російською стороною, – ЗМІ»
Мир «В Італії не збираються забороняти соцмережі для дітей, – Мелоні»
Экономика «Рига передасть Києву когенераційну установку для Харкова та готова надати ще три»
Мир «НАТО усилило морское присутствие и сохраняет превосходство над российскими силами в Балтийском море»
Мир «Популізм замість політики: президент Польщі лякає аграріїв вступом України до ЄС»