Росіяни можуть готувати провокацію з вибухами на ЗАЕС, – Генштаб ЗСУ
Фото: ЗАЄС/GettyImages/Global Images Ukraine
російські окупанти, ймовірно, готують провокацію на Запорізькій АЕС із застосуванням вибухових пристроїв. Вони хочуть звинуватити Україну в обстрілі. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Telegram.
Як наголошує українське військове командування, провокацію на Запорізькій АЕС росіяни можуть здійснити вже "найближчим часом".
"За оперативною інформацією, сьогодні на крівлі третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС були розміщені сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Їхній підрив не може пошкодити енергоблоки, але може створити картинку обстрілів з боку України. Про це і дезінформують російські ЗМІ та Telegram-канали", - зазначили у Генштабі.
Там наголосили, що Збройні сили України не порушують норми міжнародного гуманітарного права та відстежують і контролюють ситуацію.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Это справедливая борьба за мирную и безопасную жизнь: Путин сделал новое заявление о войне»
Общество «В Норвегии ограничили коллективную защиту мужчинам из Украины»
Экономика «Денег на оборону Украины может хватить только до июня, – Bloomberg»
Происшествия «Росіяни тікають з АЕС «Бушер» в Ірані»
Общество «СБУ вдруге за тиждень атакувала дронами нафтовий термінал «Усть-Луга» в Лєнінґрадській області»
Происшествия «Силах оборони Півдня зупинили штурм в Малій Токмаці на Запоріжжі»