На Кіровоградщині в ДТП загинули три випускниці: за кермом був п'яний поліцейський
Фото: t.me/kirgpua
Смертельна ДТП сталася у Кіровоградській області. Внаслідок аварії загинули троє неповнолітніх, ще трьох підлітків госпіталізували. Про це повідомляє поліція Кіровоградської області.
ДТП сталося в ніч на 25 червня поблизу селища Новгородка Кіровоградської області. За попередніми даними, за кермом автомобіля був нетверезий поліцейський одного з територіальних підрозділів.
Поліція повідомляє, що внаслідок інциденту загинули троє підлітків: двоє померли на місці події, ще одна дівчинка - у кареті "швидкої".
Обласна прокуратура уточнює, що авто Mercedes-Benz рухалося трасою Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя. Водій порушив правила дорожного руху, перевищив швидкість та злетів у кювет. За даними прокуратури, у салоні легковика перебувало пʼятеро пасажирів - випускників однієї із місцевих шкіл.
"У результаті аварії троє шістнадцятирічних дівчат загинули на місці події. Ще двоє пасажирів - хлопець, 2005 року народження, та дівчина, 2007 року народження - отримали тілесні ушкодження", - зазначають у прокуратурі.
За даними слідства, за кермом був сержант Кропивницького районного відділку поліції.
За даним фактом відкрили кримінальну справу, поліцейського затримали. Розслідування проводить ДБР.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Навроцкий хочет перевооружить Польшу и не иметь финансовых обязательств перед Брюсселем»
Происшествия «Спротив триває: 1471-ша доба протистояння України збройній агресії Росії»
Экономика «Мережі заправок мають три дні, щоб пояснити зростання цін, – АМКУ»
Мир «Населення Ірану перебуває без доступу до інтернету, – NetBlocks»
Происшествия «Україна залишилася без ракет для винищувачів F-16»
Мир «Влада Польщі урізала пільги для українців»