Агент фсб рф готував повітряну атаку на електропідстанції Кропивницького
Фото: facebook.com/SecurSerUkraine
Співробітники СБУ в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури зібрали обґрунтовані докази вини на ще одного агента фсб. Він виконував вороже завдання щодо коригування російських повітряних ударів по Кропивницькому.
За вказівкою російської спецслужби агент мав встановити GPS-трекер біля однієї з трансформаторних підстанцій в обласному центрі, повідомляє пресслужба СБУ.
"За сигналами "маячка" окупанти хотіли скоригувати ракетний удар по українському енергооб’єкту.
Співробітники СБУ затримали зловмисника наприкінці січня 2023 року під час встановлення ним "GPS-навідника" на міську електропідстанцію", – йдеться у повідомленні.


За матеріалами української спецслужби, суд призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна.
Як встановили слідчі, ворожим поплічником виявився місцевий житель, якого фсб дистанційно завербувала після початку повномасштабного вторгнення.
У поле зору російської спецслужби він потрапив через свої прокремлівські погляди, які неодноразово оприлюднював серед оточуючих.
На підставі зібраних доказів, суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Підготував: Сергій Дага





Политика «Трамп о переговорах с Путиным: Он хочет закончить войну против Украины»
Политика «Польша призвала Бельгию одобрить репарационный кредит для Украины из замороженных российских активов»
Спорт «Українська чемпіонка Європи зі стрибків у воду вирішила виступати за Росію»
Политика «Нардепку Ганну Скороход підозрюють у вимаганні 250 тис. дол. хабаря, проводяться обшуки»
Происшествия «Керівники благодійних фондів продавали "гуманітарні" автомобілі для ЗСУ, – БЕБ»
Общество «Дитячі іграшки можуть містити дуже токсичні речовини, - Держпродспоживслужба»