Місцева мешканка закликала "бомбити Черкаси", за це і потрапила до тюрми
Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок ув'язнити на 10 років зловмисницю, яка закликала росіян бомбити Черкаси, повідомляє видання "18000".
Обвинуваченій Тетяні Дробот інкримінували державну зраду і посягання на територіальну цілісність України.
Жінка на початку березня переслала своїй сестрі, котра мешкає в РФ, та двом своїм подругам фото фортифікаційних споруд у центрі Черкас. Зловмисниця підписала світлини "бомбонуть, шоб їх тут не було". Також обвинувачена поширювала у забороненій соцмережі інформацію, яка виправдовувала анексію українських населених пунктів Росією.
Затримали зрадницю у квітні й помістили в Черкаський слідчий ізолятор.
Слухання справи тривало понад пів року. Нарешті колегія суддів увалила ув'язнити зловмисницю на термін 10 років.
Хоча санкція статті передбачає покарання терміном до 15 років, суд врахував те, що обвинувачена визнала свою вину і розкаялася. Також суддям надали позитивні характеристики зловмисниці за місцем проживання від очільника ОСББ.
Поки вирок не набув законної сили, жінка перебуватиме в СІЗО, їй та чоловіку повернуть вилучену комп’ютерну техніку та мобільні телефони. Вирок суду може бути оскаржений.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «У Єврокомісії пропонують обмежити захист для українських чоловіків призовного віку»
Политика «Зеленський: Україна донесла до партнерів і до "друзів" Путіна пропозиції щодо завершення війни»
Происшествия «Армия РФ нанесла более 900 ударов по Запорожской области за сутки: есть погибший и раненые»
Киев «Росія атакувала Київ балістичними ракетами: у Дарницькому районі горіли будівлі»
Здоровье «МОЗ Франції попереджає про відкладені наслідки екстремальної спеки»
Киев «У Києві встановлять пам'ятник гетьманові Івану Мазепі»