Україна могла вивести своїх військових з Сєвєродонецька ще до руйнування мостів, - розвідка
Україні, ймовірно, вдалося вивести більшу частину своїх сил із Сєвєродонєцка до того, як всі основні мости через річку Сіверський Донець були зруйновані.
Як повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, після руйнування мостів Росії доведеться або форсувати річку, або наступати на флангах, щоб перетворити тактичну вигоду в оперативну перевагу.
При цьому російські сили на Донбасі, швидше за все, діють у складі дедалі більше розрізнених і недоукомплектованих угруповань.
За даними української влади, деякі російські батальйонні тактичні групи, які зазвичай налічують від 600 до 800 чоловік, змогли зібрати лише 30 солдатів. Для обох сторін бойові дії на лінії фронту, ймовірно, дедалі більше зводяться до протистояння невеликих груп військ, які зазвичай діють у пішому порядку.
Деякі з сильних сторін Росії, такі як її перевага в кількості танків, стають менш актуальними. Це є однією із причин повільного просування російської армії.
Аналітики стверджують, що ситуація залишається надзвичайно важкою як для українських військових, так і для мирного населення, які залишаються на схід від річки.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Київська область отримала майже 600 млн грн субвенції на харчування школярів»
Мир «У Китаї 56-річний кур'єр отримав одну з головних літературних премій країни»
Происшествия «Ветеран війни заявив про відмову від президентської відзнаки через ставлення до військових»
Происшествия «У Польщі жінка напала на українських підлітків через рідну мову»
Политика «Зеленский предложил Федорову "достойную позицию" во власти»
Общество «Не пандусами єдиними: як у прифронтових громадах Харківщини та Миколаївщини змінювали підхід до допомоги людям»