Вбивали чоловіків із тероборони: у США опублікували кадри звірств окупантів у Бучі (відео)
Окупанти/ілюстративне фото з відкритих джерел
Видання The New York Times оприлюднило нові докази воєнних злочинів російських окупантів - вони провели масову страту мешканців Бучі в Київській області. Журналістам вдалося ідентифікувати більшу частину жертв, а також деких вбивць-росіян.
Про це повідомили на сайті The New York Times.
Видання опублікувало відео з камери спостереження від 4 березня, яка зафіксувала, як окупанти ведуть українських полонених за сусідню будівлю, яку окупували та перетворили на базу.
Наступного дня, 5 березня, було записане відео з дрона, де видно тіла українців, що лежать на землі біля офісної будівлі на вул. Яблунівська, 144. На кадрах також було видно військову техніку окупантів з характерною символікою та самих російських загарбників.
Видання NYT змогло ідентифікувати більшість чоловіків, яких вбили росіяни. Ними виявились мирні місцеві мешканці, які після початку повномасштабної російсько-української війни вступили до лав тероборони.

Чоловіки, яких вбили російські окупанти. Фото: The New York Times

Підготував: Сергій Дага





Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Общество «Померла іконописиця Крістін Дохват, яка розписала понад 80 храмів»
Мир «Мерц оголосив про масове повернення сирійських біженців»
Мир «Трамп хоче обмежити право голосу країн НАТО, які мало витрачають на оборону, – ЗМІ»
Одесса «В Одессе уволили профессора: Студент пожаловался, что экзаменационные билеты были на русском языке»
Киев «Смертельна розвага: у Києві на даху потяга загинув підліток, ще двоє отримали опіки»