Бывший военный передавал в РФ данные об объектах на Волыни
Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 ККУ) колишнім військовослужбовцем Збройних сил України.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.
Слідство вважає, що завербований російськими спецслужбами чоловік надавав іноземній державі допомогу у проведенні підривної діяльності проти України, збирав та передавав представнику Російської Федерації відомості про військові об’єкти, які дислокуються на Волині, та учасників АТО/ООС.
До протиправної діяльності він намагався залучити й інших проросійськи налаштованих громадян.
Працівники УСБУ у Волинській затримали викритого у державні зраді колишнього військового 04 березня 2020 року під час спроби перетину ним державного кордону України.
Тепер обвинуваченого у вчиненні цього злочину чоловіка, який перебуває під вартою, очікує лава підсудних.
Санкцією ч. 1 ст. 111 ККУ за державну зраду передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років із конфіскацією майна.





Общество «Велика кримінальна війна за «001k» – Тіньові королі, «кидки» та розкол імперії»
Происшествия «В армії ворога з'явилася нова крилата ракета "Ковер" з авіабомбою: У ГУР розкрили її характеристики»
Политика «Внутрішнє виробництво та захист енергетики: Зеленський пояснив, на що підуть 90 млрд євро від ЄС»
Происшествия «Уродженці Прикарпаття оголосили підозру за пропаганду тоталітарних режимів і звеличування Сталіна»
Политика «Олексій Юренко виступив партнером заходів до річниці Чорнобиля у Центрі радіаційної медицини»
Общество «Укргідрометцентр: Травень в Україні буде холодніший, ніж зазвичай»