21:28 / 22.10.2019 Политика

Порошенко - власник “Вінницяобленерго”: Ігор Коломойський

Олігарх Ігор Коломойський розповів виданню “Українська правда” про те, що екс-президент Петро Порошенко не просто впливає на роботу “Вінницяобленерго”, а є власником підприємства.

“У кінці 2014 року чи десь на початку 2015 р. відбувся конкурс з продажу 25% акцій "Вінницяобленерго", які ще тоді знаходилися в фонді держмайна і, коли одна з наших компаній брала участь, торгувалася, то Порошенко особисто мені обурювався, що "нафіга ти подався на цей конкурс підняв мені ціну" і тому подібне. Особисто зізнався, що це його акції. І що через те, що подалася якась компанія, пов’язана зі мною, він обурювався, бо довелося зробити зайвих два-три кроки і більше заплатити. Був вкрай цим незадоволений, це вже в якості президента. Тому коли він каже, що не має до цього ніякого відношення…ця компанія ("Енера Вінниця" – ред.)  – це 100 відсотків його дочірнє підприємство, яке належить "Вінницяобленерго" чи тим, же акціонерам, яким належить "Вінницяобленерго". І він має пряме відношення до підвищення тарифів", - відверто розповів олігарх.

Нагадаємо, 400 тисяч жителів Вінниці опинились у заручниках підприємства “Вінницяобленерго”. Попри те, що люди сплачують по всім рахункам, їм виставляють борг у 60 мільйонів гривень і вже завтра, 23 жовтня, вони можуть залишитись без води та водовідведення.

Як Петро Порошенко привласнив “Вінницяобленерго” та створив “дочку” - “Енера - Вінниця” детально розібрали журналісти програми “Гроші” телеканалу 1+1.